Fundusze Europejskie

Rzeczpospolita Polska

PARP

UE EFRR

Fundusze Europejskie

Rzeczpospolita Polska

PARP

UE EFRR

Międzynarodowa promocja polskiej marki RISK MADE IN WARSAW w ramach branżowego programu promocji MODA POLSKA

Firma RISK S.A. realizuje projekt pn."Międzynarodowa promocja polskiej marki RISK MADE IN WARSAW w ramach branżowego programu promocji MODA POLSKA" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych Go to Brand, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Celem projektu nr POIR.03.03.03-14-0035/18 jest zwiększenie rozpoznawalności i skali działalności polskiej marki RISK MADE IN WARSAW poprzez wprowadzenie jej na 3 rynki zagraniczne, w tym 1 perspektywiczny. Udział w projekcie pozwala promować polską gospodarkę, a RISK S.A. zakłada zwiększenie liczby kontrahentów i zwiększenie poziomu obrotów z zagranicą do poziomu zakładanych wskaźników projektowych w okresie do 2021 r.

Okres realizacji projektu: od 01.09.2018 do 30.06.2020

Dane kontaktowe:
RISK S.A.
ul. Szpitalna 6a/9
00-031 Warszawa

Współpraca
W przypadku zapytań o współpracę B2B/B2C oraz sprzedaż, pytania prosimy kierować na adres e-mail: wholesale@riskmadeinwarsaw.com
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Manifest
RISKY MANIFEST

Dobra sukienka ma wydobywać figurę, urodę i inteligencję.

Wygoda i jakość są dla nas najważniejsze. Trendy omijamy.

Nasze „celebrytki” to Pisarki, Naukowczynie, Muzyczki, Filozofki, Matki, Rzeźbiarki, Lekarki, Sportsmenki. Osoby, które w naszych projektach robią rzeczy, które podziwiamy.


Tworzymy relacje długodystansowe, również z planetą - dlatego szyjemy z europejskich materiałów - część z nich posiada certyfikaty Oekotex, Ecolabel, FSC, EU Ecocert, GOTS, GRS, czy DETOX.

Wszystko szyjemy w Polsce, bo warto.

SWETER ANNA WINTER

Brak produktów w tej sekcji

SWETER OVERSIZE ANNA WINTER

Poznaj sweter oversize Anna Winter. To wielofunkcyjny kardigan bez guzików, który możesz nosić tak, jak lubisz. Świetnie prezentuje się jako otulająca ciało sukienka, za to w pierwsze chłodne dni z powodzeniem zastąpi płaszcz. Składa się z wełny, która zapewnia wyjątkowe poczucie komfortu i ciepła, nawet kiedy temperatura na zewnątrz nie rozpieszcza. Poznaj bliżej nasz sweter damski oversize, a natychmiast się w nim zakochasz!

SWETER OVERSIZE PRZYJAZNY KAŻDEJ SYLWETCE

Co wyróżnia swetry oversize? Termin ten oznacza coś „za dużego”, dlatego nawet modele w Twoim rozmiarze powinny być nieco większe niż zazwyczaj. Co ważne, wybór ubrania po prostu za dużego nie da pożądanego efektu. Sweter oversize – kardigan czy jakikolwiek inny, jest luźniejszy, ale dzięki przemyślanemu projektowi, idealnie układa się na sylwetce. Kochasz duże swetry oversize? Kardigan Anna Winter uznasz za ideał. Ten długi kardigan oversize jest naprawdę wygodny. Poczujesz się w nim swobodnie, ale też super kobieco.

KARDIGAN OVERSIZE BEZ GUZIKÓW

Kardigan damski oversize Anna Winter nie ma guzików, lecz długi pasek, który zwiążesz wokół talii. Głębokość dekoltu regulujesz samodzielnie – możesz pozostawić głębokie wycięcie lub stworzyć niewielki dekolt pod szyją. Oczywiście luźny sweter oversize rozpięty, z puszczonymi swobodnie bokami także robi wrażenie. Długi rękaw oraz długość do kolan nie pozwolą poczuć chłodu nawet największym zmarzluchom. Dodatkowo to kardigan oversize z kieszeniami! Dokładnie tak jak większość naszych sukienek. Włóż do nich dłonie lub drobiazgi, które lubisz mieć zawsze przy sobie.

Musimy dodać, że długi sweter kardigan Anna Winter pasuje do każdej sylwetki. Mimo że to oversize! Zadbaliśmy o to już na etapie projektowania. Wszystkie riskowe ubrania przymierzają kobiety różniące się typem figury i wzrostem. Oczywiście w ruchu! Właśnie to pozwala nam sprawdzić, jak zachowuje się dany projekt w różnych odsłonach czy sytuacjach. W rezultacie nawet luźny sweter prezentuje się perfekcyjnie.

DO CZEGO NOSIĆ DŁUGI KARDIGAN?

Kardigan oversize damski pasuje właściwie do wszystkiego. Noś go do sukienki, czy to eleganckiej, czy codziennej o dowolnej długości. Z jeansami stworzy codzienny zestaw idealny do wyjścia na miasto. Stylizacja ze swetrem oversize nadaje się także do biura. Ze spodniami o klasycznym kroju i koszulą, stworzy oficjalną (ale wygodną!) stylizację. Zależało nam, aby kolory konkretnego modelu były równie uniwersalne, jak jego fason. W końcu szary sweter oversize czy kremowy kardigan damski dobrze czują się w towarzystwie każdej barwy. Nie wspominając o czarnych swetrach oversize! Masz ochotę na nieco koloru? Wybierz odcień głębokiej zieleni.

pisali o nas
  • GLAMOUR
  • VOGUE
  • COSMOPOLITAN
  • BAZAAR
  • ELLE
  • NEW YORK TIMES
  • FORBES