Fundusze Europejskie

Rzeczpospolita Polska

PARP

UE EFRR

Fundusze Europejskie

Rzeczpospolita Polska

PARP

UE EFRR

Międzynarodowa promocja polskiej marki RISK MADE IN WARSAW w ramach branżowego programu promocji MODA POLSKA

Firma RISK S.A. realizuje projekt pn."Międzynarodowa promocja polskiej marki RISK MADE IN WARSAW w ramach branżowego programu promocji MODA POLSKA" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych Go to Brand, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Celem projektu nr POIR.03.03.03-14-0035/18 jest zwiększenie rozpoznawalności i skali działalności polskiej marki RISK MADE IN WARSAW poprzez wprowadzenie jej na 3 rynki zagraniczne, w tym 1 perspektywiczny. Udział w projekcie pozwala promować polską gospodarkę, a RISK S.A. zakłada zwiększenie liczby kontrahentów i zwiększenie poziomu obrotów z zagranicą do poziomu zakładanych wskaźników projektowych w okresie do 2021 r.

Okres realizacji projektu: od 01.09.2018 do 30.06.2020

Dane kontaktowe:
RISK S.A.
ul. Szpitalna 6a/9
00-031 Warszawa

Współpraca
W przypadku zapytań o współpracę B2B/B2C oraz sprzedaż, pytania prosimy kierować na adres e-mail: wholesale@riskmadeinwarsaw.com
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Manifest
RISKY MANIFEST

Dobra sukienka ma wydobywać figurę, urodę i inteligencję.

Wygoda i jakość są dla nas najważniejsze. Trendy omijamy.

Nasze „celebrytki” to Pisarki, Naukowczynie, Muzyczki, Filozofki, Matki, Rzeźbiarki, Lekarki, Sportsmenki. Osoby, które w naszych projektach robią rzeczy, które podziwiamy.


Tworzymy relacje długodystansowe, również z planetą - dlatego szyjemy z europejskich materiałów - część z nich posiada certyfikaty Oekotex, Ecolabel, FSC, EU Ecocert, GOTS, GRS, czy DETOX.

Wszystko szyjemy w Polsce, bo warto.

INFINITY DRESS MAXI
sukienka maxi

pasy Etno
uszyta w Paterku z wiskozy premium
1 199.00 
najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 019.15 
DARMOWA DOSTAWA PIĘKNY POWRÓT WYPRZEDANE ULUBIONY FASON OD 2017
Wybierz rozmiar:
DO 2 DNI ROBOCZYCH
ZA CO TO POKOCHASZ

A gdyby tak móc wszędzie pójść w jednej sukience, ale by nikt się nie zorientował, że to wciąż ta sama? Poznaj Infinity, która daje nieskończoną liczbę możliwości - bo z takim dekoltem możesz zrobić wszystko. Skrzyżować z przodu, z tyłu, na jedno ramię w greckim stylu, z zasłoniętymi ramionami. My znamy co najmniej 30 sposobów wiązania Infinity. A Ty na pewno znajdziesz metodę, na którą jeszcze nawet nie wpadłyśmy. A skąd pomysł na radykalne barwy i łowickie etno?  Z podróży po… Afryce. Z tęsknoty za tamtejszym wyrazistym stylem, gdzie intensywne odcienie i folk nie są czymś, co trzyma się tylko w muzeum, ale używa na co dzień, miksując z nowoczesnością.

Jest jeszcze drugi powód - czysto sentymentalny. Klara w podstawówce była w zespole pieśni i tańca Przepióreczka. „Lubiłam te przebrania, duże spódnice i wyszywane, aksamitne gorsety” - mówi współzałożycielka Riska. Nasze pasy zaprojektował Paweł Palikot - na bazie wełnianego pasiaka, który Klara wyszperała w Łowiczu. “Najfajniejsze jest to, że wyszedł kosmopolityczny wzór, który równie dobrze odnajdzie się w Polsce, Meksyku, jak i w Kenii czy w Maroku” - mówi Palikot.

Układ printu może się różnić od tego na zdjęciu.

Informacja o rozmiarze i dopasowaniu
Materiał i pielęgnacja
RISKY KNOW HOW
WYSYŁKA I ZWROTY

Do góry

Nasze Bestellery

pisali o nas
  • GLAMOUR
  • VOGUE
  • COSMOPOLITAN
  • BAZAAR
  • ELLE
  • NEW YORK TIMES
  • FORBES