CUSTOMER CARE

Customer Care

Najprościej się z nami skontaktować:

Staramy się odpowiedzieć w ciągu maksymalnie 24h.

Office Address

ul Szpitalna 6A, lok. 9
00-031 Warszawa

Storage Address

DTW Logistics – RISK
Kopytów 44e
05-870 Błonie

Frequently asked questions

Dostawa

Wszystkie zamówienia na terenie Polski wysyłamy w ciągu 24 h od zaksięgowania wpłaty na konto. Czas dostawy to max. 2 dni robocze. Paczki doręczają kurierzy DHL i DPD. Dostarczamy też przesyłki za granicę - ceny przesyłki do większości krajów: Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Węgry nie przekraczają 12 EUR, do pozostałych - kwota pokaże się podczas składania zamówienia.

Możliwy jest też odbiór osobisty - w warszawskim butiku przy ul. Szpitalnej 6A.

Metody płatności

Masz do wyboru następujące metody płatności: płatność z góry (PayU, PayPal), płatność przy odbiorze oraz odbiór osobisty w butiku po wcześniejszym opłaceniu zamówienia.

Wymiany i zwroty

Zarówno wymiany jak i zwroty są bezpłatne - wystarczy po zalogowaniu się na swoje Riskowe konto zamówić kuriera, który odbierze zwracaną bądź wymienianą rzecz. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym działem Customer Care. Na zwrot lub wymianę masz 14 dni. Zwrot otrzymasz w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania przez nas przesyłki. Pamiętaj, by dołączyć paragon, lub fakturę do odsyłanych rzeczy.

Rozmiary

W karcie każdego produktu zamieszczona jest dedykowana Tabela Rozmiarów. Jeśli masz wątpliwości, który rozmiar będzie najlepszy dla Ciebie - skontaktuj się z naszym działem Customer Care.

Reklamacje

Możesz reklamować nasze rzeczy w ciągu 2 lat od zakupu. Odeślij do nas rzecz wraz z paragonem bądź potwierdzeniem zapłaty na adres: DTW Logistics – RISK, Kopytów 44e, 05-870 Błonie, z pisemną informacją o wadzie oraz reklamacji.